Bakırköy’de Karel Santral Servis ve Satış Şubesi

 

Bakırköy Karel Servisi

Günümüzde birçok firma iş bağlantılarını ve çözümlerini çevrimiçi uygulamalar üzerinden yürütmektedir. Yine sağlanan hizmetlerin büyük çoğunluğunda müşteri hizmetleri oldukça önemlidir. Firmaların sektördeki kalitelerinin göstergesinden biri de hizmetlerin sürekliliğidir. İletişim kanallarında meydana gelen problemler firmaların işlerinin aksamasına yol açar. İnternet ve telefon bağlantısı arızaları firmaların dış dünya ile bağlantısını keser. İş görüşmelerinin yarıda kalması, tekliflerin gönderilmemesi, müşteriler ile ilgilenilmemesi gibi durumlar ortaya çıkar. Bazı firmalarda kullanılan iç iletişim servislerinde oluşan kesintiler ise ekip çalışmasının ve uyumlu bir iş ortamının yok olmasına neden olur.

Hızlı Arıza Tespiti

Arızanın sebebinin ne olduğunun doğru belirlenmesi çözümün süresini de kısaltmaktadır. İletişimi sağlayan operatörler ile yapılan görüşmelerden hızlı çözüm alınmamaktadır. Bazen de personelin bilgisizliği nedeniyle yanlış yönlendirmeler olmaktadır. Bu nedenle Bakırköy Karel servisi firmamızdan hizmet alınması sorunun en hızlı şekilde giderilmesini sağlamaktadır. Firmamızın uzun yıllardır aynı sektörde çalışan uzman kadrosu ve son teknoloji ile donatılmış cihazları sayesinde arızalar noktasal olarak tespit edilmektedir. Firmamızın 2 saat içerisinde arıza tespiti çalışmalarına başlaması çözüm süresinin kısaltılmasında etkin rol oynamaktadır.

Karel Servisi Diğer Hizmetler

Firmamız tarafından arıza tespiti ve tamiri çalışmaları internet ve telefon bağlantılarında iyi sonuçlar vermektedir. Firmamız işletmeler için verimliliği arttırıcı diğer bağlantı hizmetlerinin montajını da yapmaktadır. Firmalar için en uygun santral kurulumlarının yapılması, FCT GSM terminallerinin oluşturulması, çağrı merkezi sistemlerinin kurulması gibi hizmetler verilmektedir. Bakırköy karel olarak işletmelerin çalışma sahalarına en uygun kamera, telefon ve görüşme kaydı cihazlarının garantili satışını da yapmaktayız. En hızlı ve kaliteli çözümler için firmamızla iletişime geçiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir